Chłopiec czy dziewczynka ?

Chłopiec czy dziewczynka ? Już wiem !

Dowiedziałam się bardzo szybko bo już w 15 tygodniu ciąży.
Będę miała chłopczyka !  Szczerze mówiąc to byłam bardzo zdziwiona bo przewidywałam, że będzie dziewczynka.  Przez większość czasu miałam ochotę na słodycze a dotychczas ich prawie w ogóle nie jadłam – wyczytałam w internecie że jak w ciąży ciągnie do słodyczy to będzie dziewczynka a jak na rzeczy słone to chłopiec(ta teoria się u mnie nie sprawdziła). Podczas poszukiwania imion nawet zwracałam uwagę na damskie i miałam już w planach dać na imię swojej córeczce Zosia.

Ja się bardzo ucieszyłam, że będę miała synka ponieważ zawsze planowałam że moim pierwszym dzieckiem mógł by być właśnie chłopczyk.

Odpowiednie imię dla swojego dziecka to naprawdę nie prosta sprawa, gdy mi się spodobało jakieś imię to mój chłopak mówił nie!  i na odwrót, ale w końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia i prawdopodobnie będzie Ignaś 🙂

Następną wizytę u ginekologa mam niebawem (będę na początku 18 tygodnia ciąży) i mam nadzieję ze prof. nie powie mi, że będzie jednak dziewczynka, bo wiem, że i takie przypadki się zdarzały 🙂


 

Czy warto bankować krew pępowinową?

Krew pępowinowa jest nieocenionym skarbem, który w Krew pępowinowaprzyszłości może uratować życie waszemu dziecku lub jego rodzeństwu. Ja jestem już prawie pewna, że się na to zdecyduję. A co wy o tym myślicie ?

 

 

kliknij tu aby dowiedzieć się więcej.

Tagged

2 myśli na temat “Chłopiec czy dziewczynka ?

Dodaj komentarz