smoczek

19 tydzień ciąży / BabyApp – asystent ciążowy

BabyApp – jest to aplikacja z której korzystam od samego początku jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży.
Można z niej skorzystać na: appstore oraz googleplay

BabyApp to darmowy, wygodny kalendarz ciążowy, praktyczne porady na każdy tydzień ciąży. Dzięki BabyApp skontrolujesz swoją wagę, sprawdzisz termin porodu, nie zapomnisz o obowiązkowych i dodatkowych badaniach.

Ta aplikacja co tydzień przypomina mi w którym obecnie tygodniu ciąży jestem, ile dni do porodu zostało ile dziecko mierzy oraz waży, oraz co w danym tygodniu mogę odczuwać. Nie wyobrażam sobie obecnie funkcjonować bez tej aplikacji, u mnie przypada, że w każdą sobotę rozpoczyna się nowy tydzień i co sobotę jak tylko wstanę patrzę co mnie czekają za zmiany:) Na dolę wrzucę kilka zdjęć co obecnie aplikacja mi pokazuję na 19 tydzień ciąży. Ten tydzień jest dla mnie nieco gorszy ponieważ złapał mnie jakiś wirus i mam straszny problem z katarem, do tego własnie parę dni temu zaczęłam odczuwać naprawdę uciążliwy ból kręgosłupa, a z tych pozytywnych rzeczy to naprawdę się cieszę bo brzuszek rośnie i rośnie ! już nawet leżąc na brzuchu wyraźnie go widać. Ruchy dziecka są bardzo mało wyczuwalne ale myślę że to jest kwestia tygodnia bądź dwóch.

19 tydzien  aa2

 

 

 

 

W weekend byłam w Berlinie na targach motorowodnych i przy okazji zahaczyliśmy o centrum handlowe KaDeWe (największy dom towarowy w Europie) w którym byłam pierwszy raz i się zakochałam <3  Dla mnie jest to taki duży siedmiopiętrowy TK Maxx tylko, że z samymi luksusowymi sklepami. Każde piętro jest dedykowane komuś innemu. Jedno piętro należy tylko dla kobiet, jedno tylko dla mężczyzn, inne dla wnętrza domu, a jeszcze inne dla dzieci, czy słodyczy. Znajduje się tam m.in. słynna Luksusowa Aleja z małymi oszklonymi salonami najbardziej znanych projektantów, takimi jak Chanel, Louis Vuitton, Hermes, Prada, Fendi, Gucci, Bulgari, Cartier, Dior oraz wielu innych. Pozostałe 300 metrów powierzchni handlowej zajmuje tzw. „Beauty Department” ze stoiskami z kosmetykami cenionych marek.

 

Właśnie tam skusiłam się na pierwszy zakup dla mojego synka <3 Jest to smoczek który urzekł mnie już wcześniej na: kliknij tu 🙂

A tu kilka zdjęć z centrum handlowego KaDeWe:

6 myśli na temat “19 tydzień ciąży / BabyApp – asystent ciążowy

Dodaj komentarz