baby

17 tydzień ciąży

17 tydzień ciąży

17 tydzień

Jest to dla mnie super tydzień, ponieważ właśnie w tym tygodniu mój brzuch zaczął naprawdę rosnąć.

Minusem jest jednak to, że nie dopinam się już w żadne spodnie więc pozostają mi sukienki lub leginsy, chociaż po domu i tak najwygodniej mi się chodzi w luźnych krótkich spodenkach.

Pogoda strasznie kiepska, totalnie nie mam ochoty na spacery i muszę się do tego zmuszać, żeby przebywać jak najwięcej na świeżym powietrzu. Za dwa dni mam wizytę u ginekologa, już nie mogę się doczekać aż zobaczę jak Ignaś szybko rośnie.

Jestem mega szczęśliwa, że nie przeżywam już tego co przez pierwsze 3 miesiące i zazdroszczę wszystkim kobietom w ciąży jeśli nie wiedzą co to są wymioty oraz ciągłe złe samopoczucie.
Ja nie wspominam tego za dobrze, wieczne zmęczenie, dzień bez popołudniowej drzemki nie istniał, i ciągłe narzekanie i problemy z niczego, na szczęście mój chłopak nie zdążył mnie znienawidzić 🙂

17 tydzień ciąży – ten czas mi się tak strasznie dłuży odliczam puki co od wizyty do wizyty i tłumaczę sobie, że jak już będą święta to po świętach już będzie tak blisko do przeprowadzki i do przywitania naszego maleństwa. Najchętniej już bym robiła zakupy dla dziecka śpioszki, czapeczki, wózek i wszystkie przesłodkie rzeczy dla niemowlaków, jednak wszyscy mi odradzają robić zakupy zbyt wcześnie, więc znowu pozostało mi tylko czekać.

poniżej dodaję kilka zdjęć abyście mogli zobaczyć jak mój brzuch nabiera kształtów 🙂 :)

2 myśli na temat “17 tydzień ciąży

Dodaj komentarz